Ningbo Haijiang Machinery Co.,Ltd. sales@china-haijiang.com 86-574-88233242
Dettagli del prodotto
Place of Origin: Ningbo,China
Marca: Haijiang
Certificazione: CE/ISO
Model Number: HJF240
Termini di pagamento e di spedizione
Minimum Order Quantity: 1 SET
Prezzo: USD25000
Packaging Details: Standard export packing
Delivery Time: 35 days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS per month
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
Product Name: |
Syringe Making Machine |
Air Pressure: |
0.6-0.8Mpa |
Syringe Size: |
1ml-50ml |
Weight: |
7t |
Frequency: |
50/60HZ |
Power Consumption: |
11.65KW |
Product Type: |
Automatic |
| Specifica | Dettagli |
|---|---|
| Numero modello | HJF240 |
| Marca | Haijiang |
| Velocità di produzione | 30-45 pezzi al minuto |
| Gamma di dimensioni delle siringhe | Da 1 ml a 50 ml |
| Consumo energetico | 11,65 KW |
| Consumo d'aria | 0,3 m³/min |
| Pressione dell'aria | 0,6-0,8 Mpa |
| Peso della macchina | 7 tonnellate |
| Dimensioni | 3000 × 1200 × 1800 mm |
| Frequenza | 50/60 Hz |
| Certificazioni | CE, ISO9001 |